Stary BUW

Nazwa budynku Stary BUW
Adres budynku Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa (Śródmieście)
Kierownik/dyrektor administracyjny Daniel Wieczorek
telefon 608488690
Opis wejścia do budynku 1. Wejście główne o szerokości: przy otwartym jednym skrzydle 104 cm oraz 212 cm przy otwarciu dwóch skrzydeł. Wejście bez podjazdów i progów otwierane automatycznie lub z przycisku na ścianie. Dalej na holu schody, a także dźwig pionowy platformowy z przywołaniem za pomocą dzwonka. 2. Wejście boczne od Wydz. Orientalistycznego szer. 73 jedno skrzydło oraz 152 cm dwa skrzydła otwierane automatycznie lub z przycisku. Wejście bez podjazdów dalej dźwig osobowy pochyły z przywołaniem obsługi w formie dzwonka do portierni. 3. Wejście od orientalistyki klatka wschodnia. Jedno skrzydło o szer. 73 cm lub dwa o szer. 152 cm bez podjazdów otwierane automatycznie lub z przycisku. 4. Wejście od Wydz. Prawa jedno skrzydło o szer. 73 cm oraz dwa o szer. 152 cm otwierane automatycznie. Przed wejściem dwa stopnie. 5. Wejście od Wydz. Prawa klatka wschodnia. Jedno skrzydło szer. 73 oraz dwa szer. 152 cm. Otwierane automatycznie lub z przycisku z podejściem z dwoma stopniami zew. i wew.
Opis wnętrza budynku Korytarze płaskie. Od strony wejścia głównego znajdują się schody oraz dźwig platformowy pionowy z przywołaniem obsługi za pomocą dzwonka. Dalej winda z dostępem do wszystkich poziomów budynku.
Procedury w budynku Przywołanie obsługi odbywa się za pośrednictwem dzwonka przy dźwigach lub bezpośrednio przy portierni. Pracownik obsługi pomaga w zajęciu bezpiecznej pozycji na platformie następnie wyprowadza z platformy jeśli osoba przewożona sobie tego życzy. Każdorazowo gdy istnieje taka potrzeba pracownicy asystują służąc pomocą.
Portiernia tak
Informacje dodatkowe Portiernia w s. BUW
Położenie portierni Portiernia znajduje się na parterze przy wejściu głównym do budynku.
Telefon do portierni 225521305
Pomoc w budynku Pomoc dostępna po powiadomieniu obsługi budynku.
Łazienki w budynku Na każdym piętrze znajduje się toaleta przystosowana dla osób niepełnosprawnych wraz z przywołaniem obsługi za pośrednictwem dzwonka na portiernię.
Dodatkowe dostosowania w budynku Przy wejściach do sal nad klamkami znajdują się podpisy brajlowskie. Brak informacji w windzie o piętrach
Dojazd do budynku Dojazd bez utrudnień i schodów, miejsca parkingowe znajdują się około 20 m od budynku.
Wstęp dla psa przewodnika Nie mam informacji nt. ograniczeń.