Dom Studenta Nr 4

Nazwa budynku Dom Studenta Nr 4
Adres budynku ul. Zamenhofa 10A, 00-187 Warszawa
Kierownik/dyrektor administracyjny Agnieszka Matyjasiak
telefon do administracji 22 55 49 203 lub 22 55 49 204
Opis wejścia do budynku Przed wejściem głównym do budynku znajduje się podjazd szer. 104 cm dla osób na wózkach. Drzwi wejściowe o szerokości 160 cm otwierają się automatycznie po przyłożeniu do czytnika legitymacji studenckiej. Brak progów.
Opis wnętrza budynku W budynku są płaskie korytarze. Jedynie w holu głównym znajdują się trzy schodki, które jednak można ominąć dwoma podjazdami dla osób niepełnosprawnych o szer. 110-120 cm . W akademiku znajduje się winda główna (szer. wejścia 90 cm) oraz platforma dla osób niepełnosprawnych szer. wejścia 100 cm (używana w razie awarii windy głównej). Umywalka i uchwyt w toalecie dla os. niepełnosprawnych znajduje się na wys. 80 cm. Szerokość wejść do pokoi przystosowanych dla os. niepełnosprawnych to 90 cm.
Procedury w budynku Jeśli osoba niepełnosprawna wymaga pomocy osoby trzeciej, może uzyskać skierowanie dla opiekuna na zasadach ujętych w regulaminie domów studenta.
Recepcja tak
Informacje dodatkowe Recepcja
Położenie recepcji Recepcja znajduje się na parterze, w holu głównym, po lewej stronie od wejścia.
Telefon do recepcji 22 55 49 200
Pomoc w budynku Recepcja czynna 24/7
Łazienki w budynku Łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych znajdują się w segmentach studenckich. Dodatkowo na parterze, na korytarzu znajduje się ogólnodostępna toaleta przystosowana dla osób poruszających się na wózkach.
Dodatkowe dostosowania w budynku W windzie znajdują się przyciski z alfabetem brajla oraz przekazywane są informacje głosowe. Wszystkie toalety dla osób niepełnosprawnych posiadają przyciski wezwania pomocy.
Dojazd do budynku Pod akademikiem znajduje się miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. W odległości około 200 m znajduje się przystanek autobusowy linii 111, 180, którym można dojechać na kampus główny UW.
Wstęp dla psa przewodnika Istniej prawo wstępu z psem asystującym