Dom Studenta Nr 4

Nazwa budynku Dom Studenta Nr 4
Adres budynku ul. Zamenhofa 10A, 00-187 Warszawa
Kierownik/dyrektor administracyjny Agnieszka Matyjasiak
telefon 22 55 49 202
Opis wejścia do budynku Przed wejściem głównym do budynku znajduje się podjazd szer. 104 cm dla osób na wózkach. Drzwi wejściowe o szerokości 160 cm otwierają się automatycznie po przyłożeniu do czytnika legitymacji studenckiej. Brak progów.
Opis wnętrza budynku W budynku są płaskie korytarze. Jedynie w holu głównym znajdują się trzy schodki, które jednak można ominąć dwoma podjazdami dla osób niepełnosprawnych o szer. 110-120 cm . W akademiku znajduje się winda główna (szer. wejścia 90 cm) oraz platforma dla osób niepełnosprawnych szer. wejścia 100 cm (używana w razie awarii windy głównej). Umywalka i uchwyt w toalecie dla os. niepełnosprawnych znajduje się na wys. 80 cm. Szerokość wejść do pokoi przystosowanych dla os. niepełnosprawnych to 90 cm.
Procedury w budynku Jeśli osoba niepełnosprawna wymaga pomocy osoby trzeciej, może uzyskać skierowanie dla opiekuna na zasadach ujętych w regulaminie domów studenta.
Portiernia tak
Informacje dodatkowe Recepcja
Położenie portierni Recepcja znajduje się na parterze, w holu głównym, po lewej stronie od wejścia.
Telefon do portierni 22 55 49 200
Pomoc w budynku Recepcja czynna 24/7
Łazienki w budynku Łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych znajdują się w segmentach studenckich. Dodatkowo na parterze, na korytarzu znajduje się ogólnodostępna toaleta przystosowana dla osób poruszających się na wózkach.
Dodatkowe dostosowania w budynku W windzie znajdują się przyciski z alfabetem brajla oraz przekazywane są informacje głosowe. Wszystkie toalety dla osób niepełnosprawnych posiadają przyciski wezwania pomocy.
Dojazd do budynku Pod akademikiem znajduje się miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych. W odległości około 200 m znajduje się przystanek autobusowy linii 111, 180, którym można dojechać na kampus główny UW.
Wstęp dla psa przewodnika Istniej prawo wstępu z psem asystującym