Uniwersytet Warszawski Materiały o UW do pobrania

Aby ułatwić jednostkom i pracownikom przygotowywanie własnych materiałów informacyjnych, stron internetowych i wystąpień publicznych, przygotowaliśmy zestaw gotowych materiałów o UW do wykorzystywania na użytek własny lub do udostępniania na prośbę instytucji zewnętrznych. Koncentrują się one na najważniejszych dla uczelni tematach: przedstawieniu UW jako uniwersytetu badawczego, wieloletnim programie rozwoju UW, a także wpływie uczelni na otoczenie.

Materiały zostały opracowane i przetłumaczone przez Biuro Prasowe UW, a następnie adiustowane przez native speakera z Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Pytania i uwagi prosimy kierować na adres: media(at)uw.edu.pl.

Polecane linki

System identyfikacji wizualnej UW

Księga znaku UW

Logo UW

Materiały promocyjne i gadżety

Kalendarze uniwersyteckie

Baza zdjęć

Mapy do pobrania (kampus główny, UW w Warszawie)

Archiwalne publikacje i materiały o UW

Koncepcja graficzna

Materiały informacyjne wydawane od marca 2017 r. przez administrację centralną UW powstają w jednolitej koncepcji graficznej. Koncepcja graficzna uwzględnia zasady dotyczące stosowania logotypu UW oraz uniwersyteckiej kolorystyki, uwzględnione w systemie identyfikacji wizualnej UW. System został wprowadzony zarządzeniem rektora UW z 2 stycznia 2017 r. Przykładowy wygląd materiałów:

koncepcja-graficzna-uw-2017

Koncepcję graficzną opracowało warszawskie studio graficzne: Studio Układanka.

Link do profilu Facebook Link to Twitter profile Link do kanału Youtube Link do profilu Instagram Link do profilu LinkedIn