Budynek Dydaktyczny – Dobra 72

Nazwa budynku Budynek Dydaktyczny – Dobra 72
Adres budynku Dobra 72, 00-312 Warszawa
Kierownik/dyrektor administracyjny Iwona Niezbecka-Zawada
telefon (22) 55 25 918
Opis wejścia do budynku Do budynku wejście od ul. Dobrej, dwiema furtkami otwieranymi ręcznie. Brama otwierana pilotem przez pracownika ochrony. W wejściach przez furtkę znajdują się progi z obniżające się o około 10 cm. Szerokość drzwi i furtek nie mniejsza niż 90 cm. Pomoc dostępna całodobowo pod nr tel. (22) 55 25 057.
Opis wnętrza budynku Wejścia do sal i pomieszczeń na parterze płaskie, na poziomie -1 pochyłość na korytarzu oraz progi do pomieszczeń. W budynku zainstalowana jest winda w środkowej części, gdzie budynek posiada poziom -1, parter, pierwsze piętro. Szerokość drzwi windy wynosi 90 cm. Wymiary kabiny dźwigu wynoszą; szerokość 110 cm, długość 140 cm.
Procedury w budynku Wejście na teren budynku z ul. Dobrej dla osób z niepełnosprawnościami wymaga udziału osób trzecich, pomoc w otwarciu furtki, pokonaniu występujących progów, nierówności terenu.
Portiernia tak
Informacje dodatkowe Portiernia znajduje się w środkowym budynku na parterze.
Położenie portierni Portiernia znajduje się w środkowym budynku na parterze, za podwójnymi drzwiami wiatrołapu po prawej stronie.
Telefon do portierni Nr tel. (22) 55 25 057
Pomoc w budynku Dodatkowe informacje dostępne drogą emaliową: kolegium@al.uw.edu.pl
Łazienki w budynku W budynku brak wydzielonych pomieszczeń na szatnie, wieszaki na ubrania znajdują się na korytarzach budynku. Łazienka dla osób z niepełnosprawnościami znajduje się na poziomie -1.
Dojazd do budynku Do budynku dojazd komunikacją miejską MZA. Przystanki zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, (przystanki na żądanie). Dojazd autobusami MZA: 105, 118, 127.
Wstęp dla psa przewodnika Brak ograniczeń wstępu z psem asystującym.