Budynek Szkoły Języków Obcych

Nazwa budynku Budynek Szkoły Języków Obcych
Adres budynku Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Kierownik/dyrektor administracyjny Dorota Sobolew
telefon 22 55 22040
Opis wejścia do budynku Wejście dla osób niepełnosprawnych znajduje się od strony budynku Geografii. Prowadzi do niego podjazd umożliwiający dostęp do I piętra budynku. Z poziomu wejścia głównego do podjazdu można wjechać windą zewnętrzną. Każdorazowo konieczne jest zawiadomienie portiera domofonem, dostępnym dla osoby poruszającej się na wózku. Przycisk znajduje się obok drzwi wejściowych. Portier otwiera oba skrzydła drzwi zewnętrznych (jedno ma mniej niż 90 cm), umożliwiając wjazd wózkowi bezpośrednio na korytarz.
Opis wnętrza budynku Dostępne dla osób niepełnosprawnych jest jedynie I piętro budynku, znajduje się na nim także dostosowana toaleta. Korytarz w wejścia do sal oraz toalety nie mają żadnych progów, stopni itp.
Procedury w budynku Pomoc niezbędna jest przy wejściu do budynku. Po poziomie I piętra osoba niepełnosprawna może poruszać się bez pomocy.
Portiernia tak
Informacje dodatkowe Portiernia czynna gdy budynek działa
Położenie portierni Parter (kiedyś piwnica budynku), z poziomu wejścia prowadzą do niej 3 stopnie w dół i jeden z korytarza w górę. Wnęka po prawej stronie od wejścia.
Telefon do portierni 22 55 20 526
Pomoc w budynku Portier dostępny przez cały czas otwarcia budynku, Kontakt telefoniczny lub domofonem.
Łazienki w budynku Łazienka znajduje się na poziomie I piętra, dostępna dla osób na wózkach. Wejście z poziomu korytarza.
Dojazd do budynku Budynek dostępny od strony bramy głównej (winda) i dziedzińca wewnętrznego od strony Wizytek. Przy podjeździe oznakowane miejsce postojowe.
Wstęp dla psa przewodnika Brak ograniczeń