Dawny CIUW

Nazwa budynku Budynek D. CIUW
Adres budynku Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Kierownik/dyrektor administracyjny Anna Kwaśniewska-Twardziak
telefon 55 22 24 024 lub 602 254 901
Opis wejścia do budynku Przed wejściem do budynku są dwa stopnie. Jest podjazd – pochylnia metalowa dla niepełnosprawnych. Dzwonek przy pochylni na wysokości 110 cm. Drzwi o szerokości 94 cm z możliwością otwarcia drugiego skrzydła (w sumie szer. 188 cm)
Opis wnętrza budynku Wewnątrz w przedsionku 5 stopni oraz winda – platforma dla niepełnosprawnych. Kolejny dzwonek przy platformie na wys. 120 cm. Obsługa platformy przez przeszkoloną osobę z portierni. Platforma wymiary podstawy 72/72 cm co przy dużych wózkach stanowi problem, z trudem się mieszczą. Dalej na parterze korytarze płaskie bez progów. Dostęp do dziekanatu WPiA. Toaleta dla niepełnosprawnych. Winda na pozostałe piętra. Szerokość drzwi w windzie 87 cm. Wewnątrz jest komunikacja z portiernią. Na III piętrze są sale WDIiB. Szerokość drzwi do sal 90cm, klamki na wys 110 cm, toaleta dla niepełnosprawnych.
Procedury w budynku Pomoc przy zastosowaniu platformy dla niepełnosprawnych. W portierni znajduje się klucz do uruchomienia platformy. Portiernia czynna całodobowo.
Portiernia tak
Położenie portierni Portiernia znajduje się wewnątrz budynku, na poziomie parteru. Można dzwonkiem przywołać osobę z obsługi.
Telefon do portierni 22/55 20 620
Pomoc w budynku Kontakt z portiernią
Łazienki w budynku Szatnia znajduje się w portierni na poziomie parteru. Dwie toalety dla niepełnosprawnych: na parterze i na III piętrze.
Dojazd do budynku Komunikacja miejska: metro do stacji Nowy Świat Uniwersytet, autobusy przystanek Uniwersytet na Krakowskim Przedmieściu, korzystanie z miejsc parkingowych na terenie Uniwersytetu po wcześniejszym uzyskaniu przepustki wjazdowej.
Wstęp dla psa przewodnika Jest możliwość wstępu z psem przewodnikiem