Auditorium Maximum

Nazwa budynku Auditorium Maximum
Adres budynku Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa
Kierownik/dyrektor administracyjny Anna Kwaśniewska-Twardziak
telefon 602 254 901
Opis wejścia do budynku Oznakowane wejście do budynku od strony szklarni. Bez stopni i pochylni. Szerokość drzwi 105 cm. Klamka na wysokości 115 cm. Możliwy podjazd samochodem dowożącym osobę niepełnosprawną pod samo wejście. Dodatkowo jest możliwy wjazd tylnym wejściem do budynku (pochylnia).
Opis wnętrza budynku Korytarze płaskie. Na parterze znajdują się aule wykładowe i sale dla studentów, a także Kancelaria UW i Poczta. Drzwi do auli dwuskrzydłowe szer. ok 140 cm. Klamki na wysokości od 105 do 112 cm. Na parterze jest winda, którą można się dostać tylko na poziom -1. Szerokość drzwi do windy 87 cm. Na I i II piętro gdzie są biura brak dostępu dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.
Procedury w budynku Dostęp do pomieszczeń na parterze i poziomie – 1 nie wymaga pomocy osób trzecich. W przypadku jakichkolwiek problemów jest na miejscu pracownik portierni, który służy pomocą.
Portiernia tak
Położenie portierni hol główny na parterze
Telefon do portierni 22 / 55 20 339
Pomoc w budynku Jeżeli jest taka potrzeba portier prosi telefonicznie pracownika biura, żeby zszedł na parter do interesanta/ studenta.
Łazienki w budynku Szatnia i toalety ogólnodostępne (w tym dla osób niepełnosprawnych) znajdują się na poziomie -1, gdzie można się dostać windą. Dodatkowo na parterze, na tyłach budynku znajduje się toaleta przystosowana do osób niepełnosprawnych.
Dodatkowe dostosowania w budynku W windzie jest system głosowy informujący o położeniu windy oraz możliwość połączenia z portiernią.
Dojazd do budynku Możliwy dojazd metrem do stacji Nowy Świat – Uniwersytet oraz autobusami na Krakowskie Przedmieście na przystanki Uniwersytet.
Wstęp dla psa przewodnika Osoby z psem asystującym są wpuszczane do budynku.