Uniwersytet Warszawski Oferty pracy

Oferty dotyczące zatrudnienia studentów, doktorantów i badaczy z Ukrainy oraz oferty pracy na UW związane ze wsparciem osób z Ukrainy.

Welcome Point (Biuro ds. Obsługi Kształcenia) poszukiwał kandydatki lub kandydata do pracy na stanowisku samodzielnego referenta w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego w zadaniu 9 – Wsparcie studentów z Ukrainy w procesie studiowania.

 

Prof. Marcin Solarz z Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW oferował pracę dla kartografa na stanowisku starszego asystenta (3/4 etatu), w kierowanym przez profesora projekcie NCN. Więcej informacji w języku ukraińskim.

 

Prof. Michał Tomza wraz ze współpracownikami z Tomza Group on Quantum Molecular System zapraszał badaczy z Ukrainy zajmujących się fizyką i chemią kwantową do współpracy naukowej. Centrum Fizyki Atomowej Molekularnej i Optycznej oferowało sfinansowanie pobyty wizytujących naukowców, którzy prowadzą badania w pokrewnych obszarach i mogli spędzić w Warszawie kilka tygodni lub miesiący. Więcej informacji znajduje się pod adresem: https://twitter.com/QuantMol.

 

Ukraińscy naukowcy (matematycy, informatycy) mogli kontaktować się w sprawie pracy naukowej z prof. Stefanem Dziembowskim z Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. Więcej informacji w języku angielskim znajduje się na Twitterze >>

 

Centrum Optycznych Technologii Kwantowych UW oferowało tymczasową pracę dla osób pochodzących z Ukrainy. Oferta skierowana była do badaczy i studentów (oraz innych osób) zajmujących się fizyką, elektroniką i mechatroniką. Więcej informacji w językach polskim i angielskim znajduje się na Twitterze >>

 

Wydział Historii UW prowadził rekrutację na stanowiska badawczo-dydaktyczne dla osób zajmujących się historią XX w. oraz historią średniowiecza. Więcej informacji na temat ofert pracy w językach polskim, angielskim i ukraińskim znajduje się na stronie wydziału: http://historia.uw.edu.pl.