10 grudnia na kampusie na Krakowskim Przedmieściu odbyło się spotkanie dla społeczności UW dotyczące zmian kadrowych wynikających z nowego Statutu uczelni. Zapis spotkania dostępny jest tutaj.

Spotkanie dot. spraw kadrowych odbędzie się 10 grudnia, w godz. 15-18 na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu (dawna Biblioteka Uniwersytecka, aula, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) – link do rejestracji.

 

Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. kwestie: ścieżek kariery, zatrudnienia w drodze konkursów, procedury awansu wewnętrznego oraz pensum nauczyciela akademickiego.

 

Uwzględnione zostaną także tematy zgłaszane wcześniej przez członków społeczności UW. Będzie również możliwość zadawania pytań na sali.

 

Pierwsze spotkanie dotyczące zmian kadrowych odbyło się 3 grudnia na kampusie na Ochocie. Zapis video spotkania dostępny jest tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=DQ8iq3wzreE

 

Transmisja online
Materiały ze spotkań dot. organizacji kształcenia

Spotkania dotyczące organizacji kształcenia odbyły się 13 listopada na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu oraz 26 listopada na kampusie na Ochocie. Dostępny jest zapis video obydwu spotkań, a także prezentacje prof. Jolanty Choińskiej-Miki, prorektor ds. studentów i jakości kształcenia oraz prof. Andrzeja Tarleckiego, prorektora ds. kadrowych i polityki finansowej pokazywane w trakcie spotkań. Przejdź do materiałów >>