3 grudnia na kampusie na Ochocie odbyło się spotkanie dla społeczności UW dotyczące zmian kadrowych wynikających z nowego Statutu uczelni. Zapis spotkania dostępny jest online. Zapraszamy również do rejestracji na II spotkanie dotyczące spraw kadrowych, które odbędzie się 10 grudnia.

Transmisja online

Zapisy na spotkanie 10 grudnia

II spotkania dot. spraw kadrowych odbędzie się 10 grudnia, godz. 15-18 na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu (dawna Biblioteka Uniwersytecka, aula, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) – link do rejestracji.

Podczas spotkania poruszone zostaną m.in. kwestie: ścieżek kariery, zatrudnienia w drodze konkursów, procedury awansu wewnętrznego oraz pensum nauczyciela akademickiego.

Zachęcamy do przesyłania na adres pytania.spotkania@uw.edu.pl zagadnień związanych ze sprawami kadrowymi, które wymagają z Państwa punktu widzenia szczegółowych wyjaśnień. Tematy te zostaną uwzględnione w trakcie spotkania. Będzie również możliwość zadawania pytań na sali.

Materiały ze spotkań dot. organizacji kształcenia

13 listopada na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu oraz 26 listopada na kampusie na Ochocie odbyły się spotkania otwarte dla społeczności UW dotyczące zmian w organizacji dydaktyki. Dostępny jest zapis video obydwu spotkań, a także pokazywane w ich trakcie prezentacje – prof. Jolanty Choińskiej-Miki, prorektor ds. studentów i jakości kształcenia oraz prof. Andrzeja Tarleckiego, prorektora ds. kadrowych i polityki finansowej. Przejdź do materiałów >>