26 listopada o godz. 15.00 na kampusie na Ochocie odbędzie się drugie spotkanie dla społeczności UW dotyczące zmian w organizacji kształcenia wynikających z nowego Statutu uczelni. Transmisja ze spotkania dostępna będzie online. Zapraszamy również do zapisów na spotkania dotyczące spraw kadrowych, które odbędą się 3 i 10 grudnia.

Transmisja online

Podczas spotkania 26 listopada, które odbędzie się w Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (link do rejestracji), poruszone zostaną m.in. kwestie: dydaktycznej ścieżki kariery dla nauczycieli, rozliczania pensum, oceny dydaktyki w ramach oceny pracowniczej, zamawiania i oferowania zajęć dydaktycznych, a także nowych ciał – Uniwersyteckiej Rady ds. Kształcenia oraz rad dydaktycznych.

Rejestracja na spotkania

Spotkania dotyczące spraw kadrowych odbędą się:

• 3 grudnia, godz. 15-18 na kampusie na Ochocie (Aula Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych UW, ul. Żwirki i Wigury 101) – link do rejestracji
  • 10 grudnia, godz. 15-18 na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu (dawna Biblioteka Uniwersytecka, aula, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28) – link do rejestracji

Podczas spotkań poruszone zostaną m.in. kwestie: ścieżek kariery, zatrudnienia w drodze konkursów, procedury awansu wewnętrznego oraz pensum nauczyciela akademickiego.

Zachęcamy Państwa do przesyłania na adres pytania.spotkania@uw.edu.pl zagadnień związanych ze sprawami kadrowymi, które wymagają z Państwa punktu widzenia szczegółowych wyjaśnień. Tematy te zostaną uwzględnione w trakcie spotkań. Będzie również możliwość zadawania pytań na sali.