Nauka języków, kompetencje miękkie, obsługa narzędzi informatycznych – w semestrze zimowym 2020/2021 kontynuowany będzie cykl szkoleń dla pracowników administracyjnych Uniwersytetu Warszawskiego. Opublikowano plan zajęć językowych z uaktualnionym trybem przeprowadzania kursów. Zapisy trwają.

Pracownicy administracji UW mogą skorzystać z oferty różnego rodzaju szkoleń i kursów podnoszących kompetencje zawodowe. Są wśród nich m.in. zajęcia językowe, szkolenia z kompetencji miękkich czy obsługi narzędzi informatycznych.

Harmonogram szkoleń językowych dla administracji w semestrze zimowym 2020/2021 z uaktualnionym trybem przeprowadzania kursów (stan na 22.09.2020)

 

Rejestracja na kursy językowe odbywa się przez platformę szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl. Wciąż są wolne miejsca na angielski z elementami języka prawniczego, kurs angielskiego dla kadry kierowniczej, rosyjski dla osób, które po długiej przerwie chciałyby powrócić do nauki, niemiecki dla fałszywych początkujących, na niektóre kursy angielskiego i hiszpańskiego.

Wymagana jest obecność i aktywne uczestnictwo w kursach online. Uczestnicy powinni mieć dostęp do komputera z mikrofonem i kamerą. Grupa zajęciowa może liczyć maksymalnie 12 osób.