Spotkanie z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia zostało odwołane z powodu jego choroby. Nowy termin spotkania planowany jest na luty.

Jak będą wyglądały zajęcia w kolejnym semestrze? Czy do ważności legitymacji potrzebna jest naklejka z dziekanatu? Co z sesją egzaminacyjną i zaliczeniami? Te i inne kwestie studenckie będzie można poruszyć podczas kolejnego spotkania online z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia. 

 

W semestrze letnim 2020/2021 nauczanie na Uniwersytecie Warszawskim będzie odbywać się zdalnie. Wyjątek mogą stanowić jedynie zajęcia praktyczne. Studenci zainteresowani szczegółami organizacji kształcenia i innymi kwestiami związanymi z tokiem studiów mogą wziąć udział w kolejnym spotkaniu online z prof. Sławomirem Żółtkiem, prorektorem UW ds. studentów i jakości kształcenia. 

 

Podczas transmisji prorektor udzieli odpowiedzi na wybrane zagadnienia. Spotkanie online odbędzie się w języku polskim. Po jego zakończeniu zostanie przygotowana pełna transkrypcja transmisji w języku polskim i angielskim. Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Studentów UW, Biuro Promocji UW i Welcome Point.

 

Wydarzenie na FB profilu UW >>

 

Spotkanie live 29 stycznia (piątek) o godz. 11.00 na facebookowym profilu Uniwersytetu Warszawskiego zostało odwołane. Nowy termin spotkania planowany jest na luty.