Studenci, doktoranci i pracownicy UW mogą wziąć udział we wrześniu w webinarach CPP UW „Jak odnaleźć się na uczelni w świecie pełnym niepewności?”. Uczestnicy spotkań poznają m.in. sposoby radzenia sobie ze stresem w czasie pandemii. Zapisy trwają do 13 września.

Od początku pandemii Centrum Pomocy Psychologicznej UW prowadzi bezpłatne konsultacje psychologiczne online i warsztaty terapeutyczne wspierające członków społeczności Uniwersytetu w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z nadzwyczajną sytuacją.

 

We wrześniu odbędą się dwa webinary „Jak odnaleźć się na uczelni w świecie pełnym niepewności?” skierowane do studentów, doktorantów i pracowników uczelni. Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się m.in. jak oswoić lęk towarzyszący zmianom oraz poznają różne metody radzenia sobie ze stresem w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

 

Spotkania poprowadzą terapeutki Centrum Pomocy Psychologicznej Gaya Sawicka i Renata Składanek.

 

– Webinary skierowane są do wszystkich osób, które czują niepokój w związku z tym, że pandemia ma tak duży wpływ na nasze życie, odbiera możliwość planowania i pełnej kontroli nad tym, jak realizujemy się w życiu codziennym. Podczas spotkania omówimy także sposoby radzenia sobie z niepewnością, która nieodłącznie towarzyszy bieżącej sytuacji – mówi Gaya Sawicka.

 

Na webinary obowiązuje rejestracja. Zapisu można dokonać do 13 września poprzez formularz dostępny online.

Webinary Centrum Pomocy Psychologicznej UW:

Osoby zainteresowane udziałem webinarach mogą do 13 września wypełnić ankietę, która pomoże organizatorom dostosować spotkanie do oczekiwań uczestników.