Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy Wydziale Prawa i Administracji UW przygotowało szkolenie online dla pracowników UW. 21 września zainteresowani mogą wziąć udział w warsztatach online pt. „Konflikt w pracy – szansa czy zagrożenie?”.

Skierowane do pracowników UW bezpłatne zajęcia będą prowadzone metodami warsztatowymi, z wykorzystaniem mini-wykładów, ćwiczeń, demonstracji, odgrywania ról i studiów przypadków.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i umiejętności praktycznych przydatnych w codziennym życiu zawodowym. Uczestnicy poznają techniki komunikacji interpersonalnej, które umożliwią im budowanie efektywnych relacji zawodowych, nabędą umiejętności umożliwiające diagnozę sytuacji konfliktowej i wybór optymalnej ścieżki postępowania, dowiedzą się, jak wspierać pracowników w samodzielnym i pokojowym znajdowaniu rozwiązań.

Szkolenie „Konflikt w pracy – szansa czy zagrożenie?”

Szkolenie poprowadzi Kinga Markert – mediatorka z Centrum Pozasądowego Rozwiązywania Sporów przy WPiA UW, moderatorka, trenerka, konsultantka w sytuacjach kryzysu i konfliktu. Specjalizuje się w konfliktach pracowniczych i społecznych.

Warsztaty odbędą się 21 września (poniedziałek) w godz. 9.00-13.00 w trybie zdalnym, przez platformę Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o odesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego na adres mediacje(at)uw.edu.pl (w tytule e-maila należy wpisać: „Warsztaty – zgłoszenie”). Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września lub wyczerpania limitu miejsc.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.