2 kwietnia o godz. 12.00 prof. Jolanta Choińska-Mika spotka się online ze studentami i doktorantami UW. Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia odpowie na pytania dotyczące spraw studenckich i dydaktycznych w kontekście obecnej, nietypowej sytuacji.

Jak będzie wyglądała dalsza organizacja roku akademickiego? Co z powrotem do akademików? Czy oprócz zdalnych zajęć, będą też organizowane zdalne egzaminy? Kiedy i w jakiej formie mogę się spodziewać obrony pracy dyplomowej? Kiedy rozpocznie się rekrutacja na studia? Wątpliwości studentów i doktorantów, ale też kandydatów na studia, związane z nauką na UW w tych nietypowych warunkach, są bardzo liczne.

 

 

Pytania do pani rektor można kierować drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny tutaj, a także na stronie wydarzenia na Facebooku UW, będzie też możliwość zadawania ich na bieżąco podczas spotkania online. Do udziału zapraszamy również kandydatów i kandydatki na studia. Spotkanie będzie moderowane i obsługiwane przez Biuro Promocji UW.

W związku z niecodzienną sytuacją, prof. Jolanta Choińska-Mika kilka dni temu w materiale wideo opowiedziała o organizacji roku akademickiego i ewentualnych zmianach w harmonogramie rekrutacji. Film jest dostępny poniżej oraz na kanale Uniwersytetu Warszawskiego na platformie YouTube.