Integracja, zabawa, chwila odpoczynku w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej. 10 czerwca po raz czwarty odbył się piknik dla pracowników UW. Publikujemy fotorelację z wydarzenia.

Po przerwie spowodowanej pandemią powróciła tradycja pracowniczych spotkań na Uniwersytecie Warszawskim. Okazją do rozmowy i wzajemnego poznania był piknik w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Do wspólnego spędzenia czasu zaprosił prof. Alojzy Z. Nowak, rektor UW, otwierając spotkanie: – Komunikacja zdalna absolutnie nie jest substytutem relacji i zajęć stacjonarnych. Bardzo cieszę się, że po okresie pandemii i ograniczeń społecznych możemy spotkać się wspólnie na pikniku pracowniczym, żeby lepiej się poznać i spędzić razem czas.

Uczestnicy mogli wypróbować swoich sił m.in. w szachach, strzelaniu z łuku i broni sportowej. Przygotowano też taneczną muzykę oraz przekąski, a atmosfera pikniku sprzyjała integracyjnym rozmowom.