Studenci i doktoranci Uniwersytetu Warszawskiego mogą wziąć udział w kolejnej odsłonie kursów online oferowanych przez uczelnie członkowskie Sojuszu 4EU+. Zajęcia odbędą się w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023. Otwarta jest oferta kursów Uniwersytetu w Heidelbergu.

W semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023 sześć uczelni Sojuszu 4EU+ (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Genewski, Uniwersytet Sorboński, Uniwersytet Karola, Uniwersytet w Heidelbergu i Uniwersytet w Mediolanie) oferuje kursy online dla studentów i doktorantów 4EU+. Rekrutacja na zajęcia Uniwersytetu Sorbońskiego, Warszawskiego, Karola, Genewskiego i Uniwersytetu w Mediolanie już się zakończyła.

 

Obecnie można zapisywać się na kursy Uniwersytetu w Heidelbergu.

 

O języku niemieckim i układzie endokrynnym

Uniwersytet w Heidelbergu przedstawił ofertę 16 zajęć dla studentów studiów I i II stopnia oraz doktorantów. Można się zapisać m.in. na zajęcia dotyczące psycholingwistyki, języka niemieckiego, układu hormonalnego czy mniejszości w Japonii.

 

Rejestracja trwa do 31 marca.

 

Pełna lista dostępnych kursów wraz ze szczegółowymi informacjami na temat procedury rekrutacyjnej dostępna jest na 4EU+ Student Portal >>