Uniwersytet Warszawski Rekrutacja na studia podyplomowe

 

Internetowa Rekrutacja Kandydatów

www.irk.uw.edu.pl

Studia podyplomowe są przeznaczone dla osób posiadających co najmniej dyplom studiów I stopnia. To propozycja dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe albo zdobyć zupełnie nowe umiejętności. Trwają nie mniej niż dwa semestry. Kończą się świadectwem ukończenia studiów podyplomowych, a nie dyplomem. Do wyboru jest 78 kierunków. Niemal wszystkie studia podyplomowe są płatne.

 

Rejestracje prowadzone są za pomocą systemu Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK). Na większości kierunków trwają do końca września.

 

Rekrutacja na rok akademicki 2023/2024

Rekrutacja w systemie IRK >>

Akty prawne >>

 

Studia dla nauczycieli

Program pod nazwą Szkoła Edukacji to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Studia są przeznaczone dla osób, które chcą zostać nauczycielami, oraz dla czynnych nauczycieli, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Obecnie Szkoła Edukacji kształci w ramach czterech ścieżek przedmiotowych: język polski, historia i WOS, biologia z przyrodą oraz matematyka. Studia są bezpłatne, trwają rok, zajęcia są prowadzone od poniedziałku do piątku, odbywają się w trybie dziennym, obejmują ponad 340 godzin praktyk. Dla studentów przygotowano ofertę stypendialną.

 

Rekrutacja 2023/2024 >>