27 kwietnia na Uniwersytecie Warszawskim po raz kolejny odbędzie się dzień otwarty. Wszyscy zainteresowani studiami na UW, będą mogli poznać zasady rekrutacji i oferty edukacyjne wydziałów oraz zwiedzić kampus główny.

Dzień Otwarty odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. na kampusie głównym UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Wydarzenie potrwa od godz. 10.00 do 16.00.

 

Podczas Dnia Otwartego kandydaci na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie będą mogli porozmawiać z wykładowcami i studentami, zapoznać się z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki, poznać ofertę dydaktyczną wydziałów i innych jednostek oraz dowiedzieć się więcej na temat pozostałych aktywności, w jakich poza studiowaniem mogą brać udział studenci.

 

Dzień Otwarty będzie także okazją do tego, żeby pospacerować po historycznym kampusie przy Krakowskim Przedmieściu. Na wycieczkę szlakami uniwersyteckich zabytków zaprosi Muzeum UW.

 

W tym roku pojawią się także nowości –  stoisko Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP), namiot sojuszu uczelni europejskich 4EU+, którego UW jest członkiem oraz przygotowana przez Instytut Kultury Polskiej gra terenowa z wykorzystaniem strony internetowej www.ok.uw.edu.pl zawierającej mapę kampusu wraz z opisami najważniejszych i najciekawszych miejsc.

 

Odwiedzający będą mogli kolekcjonować pieczątki. Osoby, które zbiorą stemple z 3 różnych stanowisk, otrzymają upominek.

 

Harmonogram spotkań w ramach Dnia Otwartego