Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego po raz kolejny otrzymał EQUIS (European Quality Improvement System) – akredytację doskonałości nauczania w dziedzinie zarządzania i biznesu. To międzynarodowe potwierdzenie najwyższych standardów kształcenia prowadzonego na wydziale, który posiada także akredytacje AACSB i AMBA.

Akredytacja EQUIS przyznawana jest przez organizację European Foundation for Management Development (EFMD). Proces jej przyznania dla Wydziału Zarządzania UW obejmował m.in. analizę misji, strategii, struktury, programów nauczania, zasobów oraz interakcji jednostki z biznesem i społeczeństwem.

Wydział Zarządzania posiada także akredytacje organizacji AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) i AMBA (Association of MBAs). Wszystkie trzy określane są łącznie „potrójną koroną” – to najbardziej prestiżowe akredytacje w dziedzinie zarządzania i biznesu stanowiące potwierdzenie najwyższych standardów edukacji biznesowej.