Przez najbliższe dni bramy Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 będą otwarte do późnych godzin wieczornych.

W okresie pandemii bramy Uniwersytetu Warszawskiego przy Krakowskim Przedmieściu zamykane są o godz. 20. Decyzją władz uczelni wydłużono czas ich otwarcia do godz. 22 od 28 do 30 października.

Służby uniwersyteckie na bieżąco monitorują sytuację związaną ze strajkiem, który odbywa się w Warszawie. W razie konieczności bramy uczelni pozostaną otwarte dłużej, tak aby zapewnić bezpieczeństwo studentom i pracownikom.

Uniwersytet Warszawski zapewni wsparcie wszystkim członkom społeczności akademickiej, którzy potrzebować będą pomocy. Na uczelni studenci, doktoranci i pracownicy mogą liczyć m.in. na wsparcie psychologiczne czy prawne.