Szkoła Języków Wschodnich, która działa na Wydziale Orientalistycznym, zaprasza na wakacyjne intensywne kursy językowe. Podczas zajęć będzie można poznać i rozwinąć m.in. język arabski, chiński, japoński, hiszpański, czeski czy litewski.

Dla studentów, którzy chcą pochwalić się znajomością mniej popularnych języków, mamy dobrą wiadomość – kurs można zrealizować bezpłatnie, w ramach żetonów przysługujących na naukę języków obcych. W zajęciach mogą też odpłatnie uczestniczyć osoby spoza Uniwersytetu Warszawskiego.

Nauka trwa dwa lub trzy tygodnie, w zależności od wybranego kursu. Zajęcia będą prowadzone online od poniedziałku do piątku.

Rejestracja żetonowa na zajęcia potrwa od 1 do 4 września, a osoby spoza UW mogą zapisać się, wysyłając wiadomość na adres: lektoraty.sjw@uw.edu.pl.

Pełna oferta kursów językowych oraz szczegółowe informacje (pdf) >>