6 sierpnia rozpoczęły się zapisy na kursy online Uniwersytetu Otwartego UW, które odbędą się w I trymestrze roku akademickiego 2020/2021. Można ich dokonać wyłącznie przez stronę internetową UO UW.

W zajęciach organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat. Ich nowa oferta, zawierająca ponad 150 kursów, została opublikowana 4 sierpnia na stronie internetowej UO UW. Rejestracja ruszyła 6 sierpnia.

Wśród nowości przygotowanych dla słuchaczy UO UW znajdują się m.in. kursy:
  • Jak to jest być skrybą? Sekrety manuskryptów dla początkujących,
  • „Eataly”. Odkrywanie kuchni Włoch i krajów anglosaskich z językiem angielskim (poziom B1/B2),
  • W pogoni za szczęściem – trening (nie zawsze) pozytywnego myślenia,
  • Psychological Toolkit for Managers (Zestaw Narzędzi Psychologicznych dla Menedżerów),
  • Mierz do gwiazd! – kurs astronomii,
  • Podstawy sztuki filmowej – film realizowany smartfonem. Video-inspiracje doświadczeniem pandemii koronawirusa.

 

W nadchodzącym trymestrze kontynuowany będzie również cykl „Ucz się od najlepszych”, w ramach którego swoje referaty wygłaszać będą eksperci w danej dziedzinie. UO UW ma dwie propozycje kursów online:
  • Bestiariusz UOUW, czyli uniwersyteckie spotkania ze zwierzętami,
  • Być szczęśliwym i nie dać się zwariować, czyli o psychologii pozytywnej oczami ekspertów.

Podczas trwającej rekrutacji na I trymestr roku akademickiego 2020/2021 można się zapisać tylko na zajęcia w trybie online. W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej, we wrześniu rozważane jest uruchomienie rejestracji na kursy stacjonarne.

 

Na zajęcia można się zapisać wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej UO UW. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe uiszczenie opłaty za kurs. Zajęcia, podnoszące kompetencje i rozwijające umiejętności miękkie, prowadzone są przez wykładowców UW i WUM, a ceny rozpoczynają się od 275 zł za 30 godzin akademickich.

 

Rekrutacja będzie trwać przez kolejne dwa miesiące lub do wyczerpania miejsc w grupach.

 

🔊 Nagranie dla dziennikarzy dotyczące kursów UO UW >>

 

Ewentualne wątpliwości i pytania związane z zapisem lub zalogowaniem na Konto Słuchacza można zgłaszać pod adresami: biuro[at]uo.uw.edu.pl, promocja[at]uo.uw.edu.pl lub telefonicznie: +48 22 55 24 040, +48 22 55 20 724, +48 22 55 20 679.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie Uniwersytetu Otwartego UW >>