Studenci, doktoranci i pracownicy UW zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19 mogą się na nie zapisać w przychodni CenterMed, w akademiku Żwirek. Dostępne terminy to: 10, 13 i 15 stycznia.

W przychodni CenterMed przy ul. Żwirki i Wigury 95/97 (akademik Żwirek) działa stacjonarny punkt szczepień przeciw COVID-19 dla środowiska akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego.

Studenci, doktoranci i pracownicy UW mogą się tu zarejestrować na szczepienie preparatem firmy Pfizer. Dotyczy to dawek: pierwszej, drugiej oraz przypominającej.

Dostępne terminy szczepień to: 10, 13 i 15 stycznia.

Zapisu i rezerwacji terminu można dokonać za pośrednictwem strony: https://centermed.pl/uw.

Zasady rejestracji na szczepienie w przychodni CenterMed >>

Kampania UW dotycząca szczepień przeciw COVID-19 powstała z inicjatywy władz Uniwersytetu. Akcja skierowana jest do wszystkich członków społeczności UW. W filmie promocyjnym kampanii wzięli udział członkowie społeczności UW. Wymieniają w nim powody, dla których warto się zaszczepić: „zależy mi na innych”, „wierzę w naukę”, „chcę podróżować po świecie”, „chcę studiować normalnie”, „chcę żyć normalnie”, „chcę żyć”.

Więcej informacji o kampanii na stronie głównej UW >>

Link do filmu na profilu UW na kanale YT >>