27 listopada na UW odbyło się spotkanie z przedstawicielami Uniwersytetu Tra Vinh w Wietnamie. Tematem rozmów była współpraca obu uczelni w zakresie kształcenia doktorantów oraz wymiany akademickiej.

27 listopada Uniwersytet Warszawski gościł delegację wietnamskiego Uniwerystetu Tra Vinh, w skład której weszli prof. Hoa Minh Nguyen, prezydent uczelni, dr Thuy Tieu, dyrektor Centrum Doskonałości Zasobów Naukowych i Innowacji, oraz dr Thong Huy Nguyen, zastępca dyrektora Instytutu Kształcenia Międzynarodowego. W spotkaniu uczestniczył prof. Sambor Grucza, prorektor UW ds. współpracy i spraw pracowniczych.

Podczas spotkania przedstawiciele obu uczelni omówili kwestię potencjalnej współpracy w obszarze kształcenia doktorantów. Obie strony przedyskutowały również możliwość wizyt studyjnych, organizacji wspólnych konferencji oraz wymiany kulturowej pomiędzy polskimi i wietnamskimi studentami.