Trwa rekrutacja na studia II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego 2019/2020. Osoby zainteresowane ofertą UW mogą zapisać się na wybrane kierunki za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów.

Kandydaci zainteresowani studiami II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim, mogą wziąć udział w rekrutacji na kierunki rozpoczynające się od semestru letniego 2019/2020.

W ofercie znajdują się: chemia, chemia stosowana, geologia stosowana, inżynieria obliczeniowa oraz indywidualne studia międzydziedzinowe prowadzone przez Kolegium Międzywydziałowych Indywidulanych Studiów Matematyczno – Przyrodniczych.

Rekrutacja na część kierunków potrwa do 17 stycznia. Pełna oferta, wraz z zasadami rekrutacji na poszczególne kierunki i harmonogramem zapisów znajduje się na stronie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

Rekrutacja 2020/2021

W IRK dostępne są także zasady rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie w roku akademickim 2020/2021. Rejestracja rozpocznie się 3 czerwca 2020 roku. Więcej informacji: http://rekrutacja.uw.edu.pl.