Do 8 czerwca studenci, doktoranci, pracownicy i absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego mogą zgłosić się do kolejnej edycji obozu BraveCamp. To tygodniowa szkoła letnia, podczas której uczestnicy rozwijają swoje pomysły na projekty naukowe i biznesowe.

Obóz BraveCamp organizowany jest już po raz trzeci. Przez pięć dni uczestnicy będą dopracowywać swoje przedsięwzięcia pod okiem specjalistów zajmujących się m.in. zarządzaniem projektami, autoprezentacją, marketingiem i sprzedażą.

 

Pod koniec obozu studenci, doktoranci, pracownicy oraz absolwenci UW i WUM (do dwóch lat od uzyskania dyplomu) zaprezentują swoje pomysły, a jury wybierze jedno przedsięwzięcie, którego autor otrzyma grant w wysokości 10 tys. zł.

 

Szkoła letnia odbędzie się od 8 do 14 lipca nad Zalewem Zegrzyńskim. Organizatorem wydarzenia jest Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego. Trzecia edycja BraveCamp jest organizowana w Programie zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP) i finansowana ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zgłoszenia można wysyłać do 8 czerwca. Formularz aplikacyjny oraz więcej informacji można znaleźć na stronie BraveCamp.