W związku z przedłużeniem przez Ministerstwo Edukacji i Nauki terminu rejestracji nauczycieli akademickich i innych osób prowadzących zajęcia na szczepienia przeciwko COVID-19 wydłużamy termin rejestracji na Uniwersytecie Warszawskim do piątku 19 lutego do godz. 14.

 

W aktualnej rejestracji mogą zapisać się nauczyciele akademiccy i inne osoby prowadzące zajęcia, które nie dokonały jeszcze zgłoszenia.

 

Zapisy obejmują nauczycieli akademickich:
– zatrudnionych na UW na podstawie umowy o pracę/mianowania,
– urodzonych po 31.12.1955 r., do 31.12.2003 r.,
– niezgłoszonych jeszcze do szczepień przez inną uczelnię (dotyczy pełnozatrudnionych nauczycieli akademickich, których podstawowym miejscem pracy jest inna uczelnia).

 

Doktorantów i innych osób prowadzących zajęcia:
– prowadzących zajęcia na UW – doktoranci i inne osoby, którzy nie są zatrudnieni przez UW, ale prowadzą na UW zajęcia (tzw. inna osoba prowadząca zajęcia),
– urodzonych po 31.12.1955 r., do 31.12.2003 r.,
– niezgłoszonych jeszcze do szczepień przez inną uczelnię.

 

Zgłoszenie na szczepienie dla nauczyciel akademickich przeciw COVID-19https://covid.uw.edu.pl/szczepienia-zapisy/.

 

Zgłoszenie dla doktorantów na szczepienie przeciw COVID-19: https://covid.uw.edu.pl/szczepienia-doktoranci-zapisy/

 

Uniwersytet Warszawski uwzględnił zgłoszenia wszystkich osób, które przesłały chęć uczestnictwa w programie szczepień pomiędzy upływem pierwotnie wyznaczonego terminu a dniem dzisiejszym.

Zasady ogólne systemu szczepień dla uprawnionych osób znajdą Państwo na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki: https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/zgloszenia-nauczycieli-akademickich.

 

Więcej informacji o przedłużonym przez MEiN terminie rejestracji na szczepienia.