Na rok akademicki 2019/2020 Biuro Prasowe UW przygotowało nową edycję materiałów informacyjnych o uniwersytecie. Prezentacje multimedialne oraz teksty o UW w dwóch wersjach językowych (polskiej i angielskiej) zawierają najważniejsze dane i fakty o uczelni – kształceniu, badaniach, współpracy międzynarodowej.

Materiały są dostępne w wersji elektronicznej. Można je pobrać poniżej lub w zakładce „Materiały o UW do pobrania”.

 

Zestaw gotowych materiałów o UW do wykorzystywania na użytek własny lub do udostępniania na prośbę instytucji zewnętrznych jest przygotowywany przez Biuro Prasowe przed rozpoczęciem każdego roku akademickiego, aby ułatwić jednostkom i pracownikom przygotowywanie własnych materiałów informacyjnych, stron internetowych i wystąpień publicznych. Zestaw ten zawiera gotowe teksty o uczelni (ogólne, o kształceniu, o badaniach naukowych) oraz prezentacje. Wszystkie materiały przygotowywane są w dwóch wersjach językowych – po polsku i angielsku.

 

Teksty i materiały do wykorzystywania w roku akademickim 2019/2020 są dostępne na stronie www.uw.edu.pl/uniwersytet/materialy-o-uw-do-pobrania/prezentacje-i-teksty.

 

Aktualne prezentacje multimedialne o UW można pobrać również poniżej.

 

Prezentacja w języku polskim, 08.2019

 

wersja pdf >>

wersja ppt – edytowalna umożliwiająca tworzenie własnych slajdów >>

Prezentacja w języku angielskim dłuższa, 08.2019

 

wersja pdf >>

wersja ppt – edytowalna umożliwiająca tworzenie własnych slajdów >>

Prezentacja w języku angielskim krótsza, 08.2019

 

wersja pdf >>

wersja ppt – edytowalna umożliwiająca tworzenie własnych slajdów >>

 

Materiały informacyjne o UW

Nowe ulotki i foldery o UW można pobrać w wersji elektronicznej. Wersje papierowe będą dostępne w pierwszym tygodniu września. Zachęcamy do korzystania z folderów i ulotek wszystkie osoby planujące wyjazdy zagraniczne lub organizujące konferencje naukowe i inne uniwersyteckie wydarzenia.

 

Więcej na temat aktualnych materiałów informacyjnych o UW można przeczytać tutaj>>