Angielska wymowa przy wsparciu AI, jedzenie w innych kulturach, samoobrona dla kobiet i mężczyzn to przykładowe tematy w ofercie ponad 300 kursów Uniwersytetu Otwartego UW. Rejestracja na zajęcia w pierwszym trymestrze roku akademickiego 2023/2024 rozpoczęła się 9 sierpnia.

Uniwersytet Otwarty UW opublikował listę zajęć dostępnych w pierwszym trymestrze roku akademickiego 2023/2024. Propozycje obejmują szerokie spektrum zagadnień: od nauk humanistyczno-społecznych do przyrodniczych i ścisłych. Oferowane kursy reprezentują sześć dziedzin wiedzy: kultury i idee; języki świata; człowiek i społeczeństwo; prawo, biznes i IT; nauka i środowisko oraz rekreacja i hobby.

UOUW przygotował 90 nowych propozycji zajęć, m.in.:

• „Indiana Jones i tasiemiec uzbrojony – archeolodzy o zdrowiu w przeszłości” – kurs stacjonarny,
  • „Zdrowy kręgosłup – ćwiczenia inspirowane pozycjami jogi” – kurs stacjonarny,
  • „Angielska wymowa przy wsparciu sztucznej inteligencji (AI), poziom B2” – kurs online,
  • „Samoobrona dla kobiet i mężczyzn – najlepszą obroną jest atak!” – kurs stacjonarny,
  • „Japoński instant – kurs dla początkujących skoncentrowany na rozmowie, poziom A1” – kurs stacjonarny.
Ucz się od najlepszych!

Kontynuowany będzie również cykl wykładów „Ucz się od najlepszych!”, w ramach którego Uniwersytet Otwarty UW organizuje kursy z udziałem ekspertów z danej dziedziny wiedzy:

• „Dookoła świata – jedzenie w innych kulturach” – kurs online,
  • „Jak odnaleźć się w XXI wieku – o postępach w nauce, odkryciach i lepszym zrozumieniu samego siebie” – kurs online.

Zajęcia UOUW przeznaczone są dla wszystkich, którzy ukończyli 16 lat. Opłaty za kursy 30-godzinne rozpoczynają się od 325 zł. W ofercie znajdują się również kursy 20-godzinne w cenie od 217 zł.

Pełna lista dostępnych kursów znajduje się na stronie Uniwersytetu Otwartego UW >>

Rejestracja rozpoczęła się 9 sierpnia o godz. 10.00. Aby zapisać się na zajęcia, należy mieć konto słuchacza UOUW.