Do 7 października można zgłaszać się do 3. edycji konkursu Przedsiębiorca Roku Uniwersytetu Warszawskiego 2019. Inicjatywa ma na celu docenienie osób, które tworzą innowacje, zakładają i rozwijają nowe firmy oraz działają na rzecz gospodarki i społeczeństwa.

Konkurs skierowany jest do studentów, absolwentów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego. Aplikacje można przesyłać w 5 kategoriach:

  • Master of Business – warunki: założycielem przedsiębiorstwa jest student lub absolwent UW, firma osiągnęła sukces i funkcjonuje na rynku minimum 5 lat.
  • Start-up Roku Wydziału Zarządzania – warunki: przynajmniej jeden z założycieli start-upu jest studentem lub absolwentem Wydziału Zarządzania UW, start-upy muszą istnieć na rynku nie mniej niż rok i nie więcej niż cztery lata.
  • Start-up Roku Uniwersytetu Warszawskiego – warunki: przynajmniej jeden z założycieli start-upu jest studentem lub absolwentem UW, start-upy muszą istnieć na rynku nie mniej niż rok i nie więcej niż cztery lata.
  • Innowacja/Innowator Roku – warunki: założycielem firmy jest student lub absolwent UW, przedsiębiorstwo działa na rynku przynajmniej rok, oferuje innowacyjne produkty, rozwiązania.
  • Przedsiębiorca Społeczny – warunki: przedsiębiorstwo istnieje na rynku przynajmniej rok, jest założone przez studenta lub absolwenta UW, który wspiera działania na rzecz społeczeństwa.

Wydarzenie organizowane jest przez Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania UW i Uniwersytecki Ośrodek Transferu Technologii. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz >>

 

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w listopadzie.

 

Więcej informacji