Do 30 czerwca trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Nauka jest dla ludzi”, organizowanego przez Centrum Współpracy i Dialogu UW. Inicjatywa skierowana jest do pracowników oraz doktorantów Uniwersytetu i ma na celu promocję prowadzonych przez nich badań.

Etatowi pracownicy, studenci studiów III stopnia i doktoranci kształcący się w szkołach doktorskich UW mogą wziąć udział w II edycji konkursu „Nauka jest dla ludzi” Centrum Współpracy i Dialogu UW. Jego celem jest wyłonienie i promocja badań odpowiadających na ważne społeczne lub gospodarcze wyzwania.

Nagrodą w konkursie jest wsparcie w postaci doradztwa i sfinansowania działań promocyjnych przedstawionego projektu do maksymalnej kwoty 15 tys. zł brutto.

Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji na temat konkursu dostępne są na stronie CWiD UW >>

Nabór trwa do 30 czerwca 2021 r.