Pracownicy i jednostki Uniwersytetu Warszawskiego mogą korzystać z gotowych materiałów dotyczących UW – prezentacji, tekstów, map, ulotek i filmów. Do pakietu materiałów dołączył nowy folder i mapa UW.

 

Najważniejsze fakty i liczby o Uniwersytecie Warszawskim, informacje na temat kształcenia, badań oraz współpracy są dostępne w broszurze o UW. Można w niej znaleźć także alfabet nauki, w którym zaprezentowane są przykłady projektów badawczych z różnych dziedzin nauki.

 

 

 

 

Folder został przygotowany po polsku i angielsku. Można go zabrać wszędzie: na konferencję naukową, wyjazd zagraniczny czy zajęcia.

 

Wersja elektroniczna jest dostępna do pobrania. Wersję papierową folderu można odbierać w Biurze Prasowym UW. Wersja papierowa w języku angielskim będzie dostępna od 14 sierpnia.

 

 

 

Studenci i pracownicy z zagranicy mogą korzystać z anglojęzycznej mapy UW. Wersja elektroniczna jest dostępna do pobrania.

 

Pakiet materiałów o UW, który obejmuje m.in. teksty, prezentacje, ulotki, mapy i filmy o UW można wykorzystać na własny użytek albo udostępnić instytucjom zewnętrznym. Większość z nich dostępna jest w dwóch wersjach językowych – po polsku i angielsku.