Uniwersytet Warszawski Materiały o UW do pobrania

Pakiet materiałów informacyjnych o UWAby ułatwić jednostkom i pracownikom przygotowywanie własnych materiałów informacyjnych, stron internetowych czy wystąpień publicznych, przygotowaliśmy zestaw gotowych materiałów o UW do wykorzystywania na użytek własny lub do udostępniania na prośbę instytucji zewnętrznych.

Pakiet obejmuje teksty i prezentacje w języku polskim i angielskim, w kilku wersjach o różnej długości. Materiały zostały opracowane i przetłumaczone przez Biuro Prasowe UW, a następnie adiustowane przez native speakera z Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Angielskiego. Materiały będą regularnie aktualizowane. Pytania i uwagi prosimy kierować na adres: media(at)uw.edu.pl.

Materiały koncentrują się na najważniejszych dla uczelni tematach: przedstawieniu UW jako uniwersytetu badawczego, wieloletnim programie rozwoju UW, a także wpływie uczelni na otoczenie.

→ PREZENTACJE

Prezentacja 2017 - pl (Biuro Prasowe UW, 28.03.17) Prezentacja 2017 - en (Biuro Prasowe UW, 28.03.17)
Prezentacja polska (III 2017)

pdf, ppt (wersja edytowalna)

Prezentacja angielska (III 2017)

dla odbiorcy europejskiego

dla odbiorcy spoza Europy

wersja mini

→ TEKSTY

Tekst ogólny o UW: j. polski (28.03.2017), j. angielski (28.03.2017)

Tekst ogólny o UW, wersja dłuższa: j. polski (28.03.2017), j.angielski (28.03.2017)

UW – Kształcenie: j. polski (28.03.2017), j. angielski (28.03.2017)

UW – Badania naukowe: j. polski (28.03.2017), j.angielski (28.03.2017)

Publikacje o UW

Spójną szatą graficzną zostaną objęte wszystkie publikacje wydane od marca 2017 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące planowanych materiałów informacyjnych zawiera plan publikacji biur administracji centralnej UW (wersja 03.2017).

→ MATERIAŁY DOSTĘPNE

Mapka UW 2017, str.1 Ulotka UW 2017
Mapa kampusu głównego (04.2017)

j. angielski (pdf)

wersja drukowana dostępna będzie w maju w Biurze Prasowym

Ulotka o UW (04.2017)

j. polski (pdf), j. angielski (pdf)

wersja drukowana dostępna jest Biurze Prasowym

Informator o studiach doktoranckich

Informator o studiach podyplomowych

→ MATERIAŁY PLANOWANE

1. Szablon do tworzenia ulotek, II kwartał

2. Publikacja rekrutacyjna dla kandydatów zagranicznych, II kwartał

3. Przewodnik po UW, wyd. 7, II kwartał

4. Sprawozdanie roczne rektora UW, czerwiec

5. Pakiet dla nowego pracownika, II kwartał

6. Pakiet dla nowego pracownika z zagranicy, II kwartał

7. Folder o UW, wyd. 7, III kwartał

8. Publikacja wizytówkowa o Uniwersytecie, III kwartał

9. Pakiet dla nowego studenta, III kwartał

10. Pakiet dla nowego studenta z zagranicy, III kwartał

11. Zestaw materiałów konferencyjnych (teczka, bloczek, mapka), materiały wydawane na bieżąco

Materiały informacyjne wydane przed wprowadzeniem spójnej koncepcji graficznej Publikacja rekrutacyjna, I 2017, j. polski, j. angielski, wersja drukowana dostępna w Biurze Promocji

Pozostałe publikacje dostępne w formie elektronicznej.

W formie papierowej dostępne są jeszcze:

1. W punkt. 200 uniwersyteckich cytatów, listopad 2016 pdf

2. Zwiedzaj, czytaj, oglądaj – polsko-angielski przewodnik po najciekawszych miejscach na UW, wyd. 6, lipiec 2016 pdf

Publikacje można odbierać w Biurze Prasowym UW. Po wyczerpaniu nakładu kolejne edycje zostaną przygotowane w nowej, spójnej szacie graficznej.

Koncepcja graficzna

Materiały informacyjne wydawane od marca 2017 r. przez administrację centralną UW powstają w jednolitej koncepcji graficznej.  Publikacje o Uniwersytecie będą stanowiły całość spójną wizualnie.

Koncepcja graficzna uwzględnia zasady dotyczące stosowania logotypu UW oraz uniwersyteckiej kolorystyki, uwzględnione w systemie identyfikacji wizualnej UW. System został wprowadzony zarządzeniem rektora UW z 2 stycznia 2017 r.

Przykładowy wygląd materiałów, które ukażą się w 2017 r.:

koncepcja-graficzna-uw-2017

Koncepcję graficzną opracowało warszawskie studio graficzne: Studio Układanka.

Polecane linki

System identyfikacji wizualnej UW

Księga znaku UW

Logo UW

Materiały promocyjne i gadżety

Kalandarze uniwersyteckie

Baza zdjęć

Mapy do pobrania (kampus główny, UW w Warszawie)

Filmowa wizytówka UW, 2015, j. angielski

Cykl filmów o 10 laureatach grantów ERC, j. angielski

Film o UW oraz filmy o laureatach grantów ERC można otrzymać w Biurze Prasowym UW (tel. 55 24 066, media(at)uw.edu.pl).

Inne materiały filmowe są dostępne na kanale YouTube.