W dniach 7-13 lipca odbędzie się Brave Camp, czyli letnia szkoła przedsiębiorczości dla studentów, absolwentów (do 2 lat od ukończenia studiów), doktorantów i pracowników Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W ciągu jednego tygodnia lipca członkowie obu społeczności akademickich, którzy myślą o założeniu własnej firmy, realizacji projektów społecznych lub naukowych, będą mierzyć się ze swoimi pomysłami pod okiem praktyków biznesu. W trakcie szkoleń i warsztatów podpowiedzą oni jak zaplanować, realizować, rozwijać i promować swój projekt. Szkołę zakończy Demo Night, czyli prezentacja projektów doskonalonych podczas warsztatów. Jury oceni zaprezentowane projekty, a uczestnicy będą mieli szansę wygrania jednego z trzech grantów (5000 zł, 3000 zł i 2000 zł).

Tegoroczny wyjazd jest piątą edycją Brave Campu – imprezy finansowanej z Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego. Zapisy na Brave Camp potrwają do 10 czerwca. Wyjazd organizuje Inkubator UW.

Na stronie Inkubatora UW oraz na Facebooku można znaleźć dodatkowe informacje oraz wypełnić formularz rekrutacyjny.