Studenci i doktoranci UW mogli wziąć udział w badaniu ankietowym dotyczącym poziomu zaszczepienia. Ankieta była anonimowa, wyniki posłużą do usprawnienia procedur oraz działań podejmowanych na Uniwersytecie Warszawskim w nowym roku akademickim.

Ankietę można było wypełnić online do 30 sierpnia. Jej wyniki pomogą w oszacowaniu poziomu zaszczepienia przeciw COVID-19 na Uniwersytecie Warszawskim.

Ankieta dostępna była w polskiej oraz angielskiej wersji językowej:

Na Uniwersytecie Warszawskim realizowane są działania, których celem jest umożliwienie prowadzenia zajęć stacjonarnych w nowym roku akademickim. Jedną z ważnych informacji, która może wpływać na podejmowane przez uczelnię działania jest odpowiedź na pytanie, ilu studentów i doktorantów zostało zaszczepionych. Publikacja wyników ankiety planowana jest we wrześniu.