Uniwersytet Warszawski Podyplomowe

zdobywam kwalifikacje

 

czyli nauka przez całe życie

 

Studia podyplomowe przeznaczone są dla osób posiadających dyplom studiów co najmniej pierwszego stopnia. To propozycja dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, albo zdobyć zupełnie nowe umiejętności. Trwają nie mniej niż dwa semestry. Kończą się świadectwem ukończenia studiów podyplomowych, a nie dyplomem. Do wyboru jest ponad 150 kierunków prowadzonych przez 25 jednostek UW. Niemal wszystkie studia podyplomowe są płatne, ich koszt wynosi zazwyczaj od 4 do 6 tys. zł rocznie.

 

Rejestracje prowadzone są poprzez system Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK). Na większości kierunków trwają do końca września.

 

Studia dla nauczycieli

Trwa rekrutacja na bezpłatne studia dla absolwentów matematyki i filologii polskiej, którzy chcą zostać nauczycielami. Program pod nazwą Szkoła Edukacji to wspólna inicjatywa Uniwersytetu Warszawskiego i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Studia trwają rok, zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku, odbywają się w trybie dziennym. Dla studentów przygotowano ofertę stypendialną. Zapisy na rok akademicki 2017/2018 trwają do 30 czerwca.

Rekrutacja prowadzona jest przez stronę SE

Ważne informacje

Przydatne kontakty i linki:

TRWAJĄCE REKRUTACJE (IRK)

Informator studiów podyplomowych 2017/2018 (pdf)

 

Biuro ds. Studiów Doktoranckich 

i Kształcenia Podyplomowego 

Krakowskie Przedmieście 26/28,

00-927 Warszawa

Pałac Kazimierzowski, II piętro, pok. nr 30
tel. 22 55 24 036-39; 22 55 24 055

nauczanie(at)adm.uw.edu.pl

www.studiadoktoranckie.uw.edu.pl