Pracownicy administracji UW mogą wziąć udział w letnich intensywnych kursach językowych z angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego organizowanych w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP). 30-godzinne kursy potrwają od czerwca do lipca.

Zajęcia będą odbywać się na kampusie głównym. Do wyboru są trzy grupy:

  • język angielski (poziom A2); 13 czerwca – 16 lipca; poniedziałki i środy w godz. 14.00-16.15
  • język hiszpański (poziom podstawowy, dla osób, które nie uczyły się języka hiszpańskiego); 14 czerwca – 17 lipca; poniedziałki, środy i piątki w godz. 8.30-10.00
  • język rosyjski (poziom podstawowy, nauka alfabetu); 14 czerwca – 17 lipca; wtorki i czwartki w godz. 8.30-10.45

 

Na kursy można zapisywać się tylko za pomocą platformy COME (www.kampus.come.uw.edu.pl). Rejestracja rozpocznie się 28 maja o godz. 12.00. O zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Aby móc się zarejestrować, należy posiadać konto CAS.

 

W zajęciach mogą uczestniczyć pracownicy zatrudnieni na minimum pół etatu w okresie trwania kursu. Przed rejestracją na szkolenie konieczne jest uzyskanie ustnej zgody przełożonego.

 

Kursy będą odbywać się w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego finansowanego ze środków PO WER, ścieżka 3.5.

 

Szczegółowe informacje o zasadach rejestracji można znaleźć na stronie ZIP