Powieści Olgi Tokarczuk z dedykacją, unikalne uniwersyteckie szachy od rektora, wiosenne zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UW, taneczna przygoda z zespołem „Warszawianka”. To tylko niektóre z aukcji, które można było wylicytować w zbiórce UW dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje zakończyły się 30 stycznia.

29 stycznia odbył się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zbiórkę pieniędzy na sprzęt medyczny dla chorych na sepsę włączył się także Uniwersytet Warszawski.

W ramach tegorocznej edycji akcji „UW gra dla WOŚP” uczelnia przygotowała 37 aukcji. Inicjatywę wsparło 11 wydziałów i jednostek uczelni. Na chętnych do wzięcia udziału w licytacjach czekały m.in. powieści Olgi Tokarczuk z dedykacją, unikalne uniwersyteckie szachy od prof. Alojzego Z. Nowaka, rektora Uniwersytetu Warszawskiego, koncerty Chóru Akademickiego UW, profesjonalne zajęcia wspinaczki, wiosenne zwiedzanie Ogrodu Botanicznego z dyrektorem prof. Marcinem Zychem, koszulka podpisana przez olimpijczyków, oraz wyjście na spektakl baletowy do Teatru Wielkiego z Dziekan Wydziału Nauk Ekonomicznych, prof. Gabrielą Grotkowską. Istniała również możliwość wpłaty na zbiórkę organizowaną przez Wydział Historii UW na stronie: https://eskarbonka.wosp.org.pl.

 

Licytacje zakończyły się 30 stycznia. Wyjątek stanowiła aukcja „Prowadzenie programu Alternator w Radiu Kampus”, która trwała do 2 lutego.