Na pięciu uniwersyteckich aukcjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować m.in. warsztaty matematyczne dla osób od lat 5 do 105, poprowadzenie audycji w Radiu Kampus oraz weekend w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej w Chęcinach. Aukcje trwają do 9 stycznia. Dochód z nich wesprze 28. finał WOŚP.

 

Audycja w Radiu Kampus

Na aukcji można wylicytować poprowadzenie muzycznej audycji „Alternator” na antenie Radia Kampus 97,1fm.

Przejdź do aukcji >>

Zwiedzanie Gabinetów Zbiorów Specjalnych

Zwycięzca aukcji będzie mógł z przewodnikiem zwiedzić Gabinet Zbiorów Specjalnych Biblioteki Uniwersyteckiej, w którym znajdują się m.in. stare druki, rękopisy, ryciny, zbiory muzyczne i kartograficzne.

Przejdź do aukcji >>

Warsztaty matematyczne

Przedmiotem aukcji są warsztaty z prof. Jerzym Tyszkiewiczem z Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW. Warsztaty mogą być przeprowadzone dla jednej, kilku lub kilkunastu osób w dowolnym wieku.

Przejdź do aukcji >>

Sesja fotograficzna

Na aukcji wylicytować można sesję fotograficzną we wnętrzach i plenerach uniwersytetu, m.in. w Sali Złotej Pałacu Kazimierzowskiego, Sali Kolumnowej oraz Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich.

Przejdź do aukcji >>

Pobyt w Chęcinach

Zwycięzca aukcji będzie mógł spędzić weekend w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW w Chęcinach położonym w Górach Świętokrzyskich.

Przejdź do aukcji >>