24 maja pracownicy UW po raz kolejny będą mieli swoje święto. Trzecia edycja uniwersyteckiego pikniku to okazja do integracji, zabawy i udziału w konkursach z nagrodami. Na uczestników czeka też koncert Mateusza Ziółko. Trwa rejestracja na wydarzenie.

Piknik dla pracowników UW organizowany jest już po raz trzeci. Co roku jest dobrą okazją, by osoby, które na co dzień się nie spotykają, mogły się zintegrować poprzez rozmowę i wspólną zabawę. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych, grach i konkursach z nagrodami. W programie wydarzenia znajduje się też m.in. koncert Mateusza Ziółko.

Wydarzenie odbędzie się 24 maja w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66. Początek planowany jest na godz. 14.00.

Ze względów organizacyjnych wymagana jest rejestracja na piknik. Odbywa się ona przez stronę internetową: piknikuw2019.evenea.pl.

Wydarzenie na Facebooku