Nauczyciele akademiccy i pracownicy administracyjni UW mogą wziąć udział w szkoleniach online organizowanych w ramach programu IDUB we współpracy z wydawnictwem Springer Nature. Szkolenia „Academic Presentations” i „Research Data” odbędą się w języku angielskim. Zapisy trwają do 24 października.

Spotkania skierowane są przede wszystkim do osób zatrudnionych w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych i badawczych oraz pracowników administracyjnych, których zakres obowiązków jest zgodny (lub będzie w przyszłości) z tematyką szkolenia.

Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem platformy Kampus. Liczba miejsc jest ograniczona. Nabór trwa do 24 października. Zajęcia odbywać się będą w formie online na platformie Springer Nature. Każdy z kursów trwać będzie łącznie sześć godzin.

Szkolenia IDUB i Springer Nature:

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie programu IDUB >>

W ramach programu IDUB dostępne są także inne szkolenia, z których mogą skorzystać nauczyciele akademiccy i inni pracownicy UW. Ich lista znajduje się na stronie programu >>