Trwają zapisy na studia II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2023/2024. Osoby zainteresowane ofertą UW mogą zapisać się na wybrane kierunki w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów (IRK).

Kandydaci zainteresowani studiami II stopnia na Uniwersytecie Warszawskim mogą wziąć udział w rekrutacji na kierunki rozpoczynające się od semestru letniego 2023/2024.

W ofercie znajdują się:

• chemia (Chemistry), stacjonarne,
  • chemia medyczna, stacjonarne,
  • chemia stosowana, stacjonarne,
  • geologia stosowana, stacjonarne,
  • indywidualne studia międzydziedzinowe prowadzone przez Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych, stacjonarne,
  • inżynieria obliczeniowa, stacjonarne,
  • nanoinżynieria, stacjonarne.

Harmonogram zapisów na poszczególne programy wraz z opisem zasad rekrutacji znajduje się na stronie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

Rekrutacja 2024/2025

Rejestracja na rok akademicki 2024/2025 na Uniwersytecie Warszawskim rozpocznie się 6 czerwca 2024 roku. Harmonogram rekrutacji na studia I stopnia, jednolite studia magisterskie i studia II stopnia dostępny jest na stronie Biura ds. Rekrutacji UW.