Ruszyła rekrutacja na Brave Camp, czyli letnią szkołę przedsiębiorczości. Zgłoszenia można przesyłać do 5 czerwca. Zakwalifikowane 24 osoby przez tydzień będą rozwijać swoje biznesowe projekty pod okiem profesjonalistów.

Akademia przedsiębiorczości Brave Camp skierowana jest do społeczności Uniwersytetu Warszawskiego i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ma sprzyjać rozwijaniu przedsiębiorczości studentów i pracowników uczelni.

Intensywny tydzień pod okiem profesjonalistów

Tegoroczna, ósma edycja Akademii odbędzie się od 10 do 16 lipca. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach i konsultacjach prowadzonych przez ekspertów oraz doświadczonych praktyków biznesowych, marketingowych oraz zajmujących się sztuką prezentacji.

Design Thinking, Business Model Canvas, Service Design Thinking, Storytelling i autoprezentacje, Budowanie cenników i modele finansowe, Marketing, Sprzedaż, Zarządzanie Projektami – to zajęcia, które zaplanowano w ramach szkoły letniej.

Okazja do integracji i zdobycia funduszy

Ostatniego dnia wyjazdu uczestnicy powalczą o grant na rozwój swojego pomysłu. Podczas gali demo zaprezentują swój pomysł przed komisją. Brave Camp będzie też okazją do nawiązania interdyscyplinarnej współpracy oraz networkingu przyszłych przedsiębiorców z trenerami oraz Inkubatorem UW czy uczestnikami poprzednich edycji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Inkubatora UW, a dodatkowe pytania można przesyłać mailowo do p. Hanny Orszagh-Szturo: hanna.orszagh-szturo(at)inkubator.uw.edu.pl. Zgłoszenia należy przesyłać poprzez specjalny formularz >>

Brave Camp jest organizowany przez Inkubator UW w ramach Programu zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego (ZIP) i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.