Od 10 do 16 lutego odbędzie się 11. edycja BraveCampu – wydarzenia dla studentów i doktorantów UW oraz WUM pozwalającego na rozwijanie ich projektów biznesowych, naukowych lub społecznych. Zgłoszenia można przesyłać do 21 stycznia.

Organizowany przez Inkubator UW BraveCamp odbędzie się w lutym w Europejskim Centrum Edukacji Geologicznej UW w Chęcinach. Podczas wyjazdu zaplanowano cykl warsztatów i konsultacji, które poprowadzą eksperci i praktycy zajmujący się biznesem, marketingiem oraz sztuką prezentacji. W czasie zajęć studenci i doktoranci będą  nie tylko pracować nad swoim projektem, ale też uczyć się negocjacji z inwestorami oraz poznawać sposoby wejścia na rynek.

Twórcy trzech najlepszych projektów, wyłonieni podczas uroczystej gali w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie, otrzymają nagrody finansowe na realizację swoich inicjatyw.

Rekrutacja dla studentów i doktorantów UW oraz WUM trwa do 21 stycznia, a zgłoszenia odbywają się za pośrednictwem formularza na stronie Inkubatora UW >>

Szczegółowe informacje na temat 11. edycji BraveCampu znajdują się na stronie Inkubatora UW >>