13 lipca na UW rozpocznie się rejestracja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie w roku akademickim 2020/2021. W ofercie UW znajduje się 100 kierunków studiów. Kandydaci na studia będą mogli rejestrować się w systemie IRK do 12 sierpnia.

Od 13 lipca osoby zainteresowane studiami na Uniwersytecie Warszawskim będą mogły zapisać się na wybrane kierunki studiów za pośrednictwem systemu Internetowej Rejestracji Kandydatów. 

 

Nowe kierunki

W ofercie UW znajdują się kierunki z obszarów nauk humanistycznych, społecznych oraz ścisłych i przyrodniczych, a także studia w ramach programów międzyobszarowych. Kandydaci mają do wyboru 100 kierunków studiów, w tym część prowadzonych w języku angielskim. Wśród dostępnych kierunków znajduje się kilka tegorocznych nowości, takich jak: fennistyka (I i II stopnia), pedagogika specjalna (jednolite magisterskie), nauczanie języków obcych (II stopnia – rejestracja do 3.07) czy studia miejskie (II stopnia).

 

Ważne terminy

Rejestracja na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie potrwa do 12 sierpnia, a ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 24 sierpnia. I tura składania dokumentów przez osoby przyjęte na studia odbędzie się od 25 do 27 sierpnia.

 

Lista kierunków oraz szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na poszczególne kierunki znajdują się na stronie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.  

 

Obecnie trwa także rekrutacja na część kierunków studiów II stopnia. Nowy harmonogram rekrutacji na studia I stopnia, jednolite magisterskie oraz studia II stopnia na UW został przyjęty 20 maja 2020 r. Zmiany w harmonogramie rekrutacji zostały wprowadzone w związku z przesunięciem terminów egzaminów maturalnych oraz terminów sesji (w przypadku studiów II stopnia).

 

Ze względu na sytuację związaną z epidemią koronawirusa tegoroczny Dzień Otwarty UW, po raz pierwszy odbył się całkowicie online. Zapis wydarzenia dostępny jest tutaj >>

 

HARMONOGRAM REKRUTACJI >>

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE >>

Informator dla kandydatów na studia 2020/2021

 

Pobierz pdf >>