13 i 14 maja odbędzie się spotkanie dla osób, które były i nadal są związane z UW. Rejestracja na Światowy Zjazd Absolwentów jest już otwarta.

Dwudniowe spotkanie absolwentów, studentów, pracowników, a także osób, które w inny sposób związane są z Uniwersytetem Warszawskim zaplanowano z okazji 200. urodzin uczelni.

 

13 maja odbędzie się konferencja „Jestem z UW”. Spotkanie będzie miało formę TED Talks. Wezmą w nim udział osoby związane z Uniwersytetem – pracownicy, studenci i absolwenci nieznani szerszej publiczności – którzy zaprezentują swoje osiągnięcia i zainteresowania. Konferencję poprowadzą dziennikarze, artyści, pisarze – również absolwenci UW. Wieczorem tego samego dnia odbędzie się BUWing, czyli spotkanie społeczności UW w dachowych ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej na Powiślu.

 

14 maja byli studenci i pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego będą mogli spotkać się w budynkach swoich wydziałów, zobaczyć, co się zmieniło, a co nadal jest takie jak dawniej. Wieczorem tego samego dnia odbędzie się koncert „Absolwenci Absolwentom”. Na scenie będzie można usłyszeć m.in. Magdę Umer, Elektryczne Gitary, Muńka Staszczyka i T.Love oraz Kazika Staszewskiego z zespołem Kult.

 

Aby wziąć udział w Światowym Zjeździe Absolwentów, należy wypełnić formularz rejestracyjny.

 

Szczegółowe informacje na stronie jubileuszowej www.uw200.pl.