Biuro Prasowe UW przygotowało nowe wersje prezentacji, folderów oraz ulotek na temat uniwersytetu. To część pakietu materiałów informacyjno-promocyjnych uczelni.

 

Folder

Folder o UW to broszura przedstawiająca m.in. najważniejsze fakty i liczby dotyczące uniwersytetu, jak również dane o jakości kształcenia, prowadzonych badaniach czy podejmowanej współpracy. Może posłużyć zarówno pracownikom, jak i doktorantom UW np. podczas ich zagranicznych wyjazdów lub konferencji naukowych.

 

Jego najnowszą elektroniczną wersję można pobrać tutaj. Folder w wersji papierowej dostępny będzie od 25 września w Biurze Prasowym UW.

 

 

 

 

Ulotka

Została też przygotowana nowa ulotka o UW, która zawiera podstawowe informacje dotyczące działalności i struktury uczelni. Jej najnowsza drukowana wersja dostępna jest w Biurze Prasowym UW. Wersję elektroniczną można pobrać tutaj.

 

 

 

Teksty i prezentacje

Poza wymienionymi publikacjami na stronie UW znaleźć można także prezentacje multimedialne oraz teksty o UW do pobrania. Ich dłuższe i krótsze wersje dostępne są w zakładce Materiały o UW do pobrania.

 

 

Każdy z wymienionych materiałów przygotowany został w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

 

Pakiet materiałów o UW, który zawiera m.in. teksty, prezentacje, ulotki, mapy i filmy można wykorzystać na własny użytek albo udostępnić instytucjom zewnętrznym.