16 grudnia 2019 r. o godz. 12 odbędzie się prezentacja wniosku Uniwersytetu Warszawskiego, który zwyciężył w konkursie „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”. W spotkaniu weźmie udział wicepremier Jarosław Gowin, minister nauki i szkolnictwa wyższego. Wydarzenie będzie transmitowane online.

Transmisja online

Uniwersytet Warszawski uzyskał status uczelni badawczej, zajmując I miejsce w konkursie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”. Nagrodzony wniosek UW zawiera opis 5 priorytetowych obszarów badawczych oraz 70 działań zaplanowanych na lata 2020-2026, dzięki którym Uniwersytet chce stać się uczelnią badawczą silnie rozpoznawalną na arenie międzynarodowej.

Więcej o Inicjatywie doskonałości na UW >>